Ostatnie lata w dużym stopniu zmieniły naszą rzeczywistość. Coraz większy rozwój, kolejne kontrakty, nowe zatrudnienia. Dzięki zaangażowaniu i umiejętnościom naszych pracowników osiągnęliśmy tak dużo. Pracownicy to dla nas najważniejszy kapitał. Ludzie są w centrum wszystkiego, co robimy. To na nich skupiamy naszą największą uwagę, oferując bezpieczne i komfortowe miejsce pracy.

Dołącz do Grupy Evo i czerp korzyści ze współpracy mając wpływ na rozwój swojego doświadczenia.

Jeżeli lubisz współpracę i chcesz poszerzać swoje uprawnienia zawodowe to miejsce idealne dla Ciebie.

Co oferujemy

Umowa o pracę/B2B
Atrakcyjny system wynagrodzeń
Stabilne warunki zatrudnienia
Komfortowe warunki pracy i przyjazną atmosferę
Prywatna opieka medyczna
Karta sportowa
Ubezpiecznie na życie
Praca w zespole profesjonalistów
Możliwość rozwoju zawodowego
Imprezy integracyjne
Telefon i laptop
Samochód służbowy

Aktualne oferty pracy

Stanowisko Miasto Szczegóły Aplikuj
Pracownik budowlany Wrocław Pobierz Aplikuj
Pracownik budowlany Warszawa Pobierz Aplikuj
Spawacz instalacji Warszawa Pobierz Aplikuj
Monter instalacji sanitarnych - hydraulik Wrocław Pobierz Aplikuj
Monter instalacji sanitarnych - hydraulik Warszawa Pobierz Aplikuj
Kosztorysant Wrocław Pobierz Aplikuj
Kosztorysant Warszawa Pobierz Aplikuj
Kierownik Robót Mechanicznych i Sanitarnych Wrocław Pobierz Aplikuj
Kierownik Robót Mechanicznych i Sanitarnych Warszawa Pobierz Aplikuj
Inżynier Robót Mechanicznych i Sanitarnych Wrocław Pobierz Aplikuj
Inżynier Robót Mechanicznych i Sanitarnych Warszawa Pobierz Aplikuj
Brygadzista Instalacji wentylacji Wrocław Pobierz Aplikuj
Brygadzista Instalacji wentylacji Warszawa Pobierz Aplikuj

Aplikuj

  Informacja RODO.


  Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Evotherm Sp. z o.o. Sp. k. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Evotherm Sp. z o.o. Sp.k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem kadry@evotherm.pl

  Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

  Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

  Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 24 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 60 miesięcy.

  Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.